גיא רג’ואן: מדוע קליבלנד אוהיו היא אחת הערים הכי משתלמות להשקעה בארה”ב?

ארה”ב היא סיפור הצלחה כלכלי בהשקעות נדל”ן, וקליבלנד אוהיו היא גולת הכותרת של ההצלחה הזאת. לא פלא שחברות ענק בחרו למקם את המרכזים שלהן דווקא בקליבלנד. שני מליון עובדים מקצועיים המועסקים בחברות הייטק כמו אמזון ואינטל, מתגוררים במטרופולין קליבלנד, כאשר המטרופולין מאכלס בערך 4.5 מליון בני אדם.

לפי גיא רג’ואן, מומחה הנדל”ן של רילקו השקעות נדל”ן, בקליבלנד שישה נמלים ימיים, וכן תשתיות תחבורה מתקדמות ומודרניות, גם ביחס למדינה מפותחת כמו ארה”ב. בעיר פועלות 24 מכללות ואוניברסיטאות, בהן לומדים סטודנטים מכל המדינה. קליבלנד גם מובילה את ארה”ב מבחינת רפואה, מחקר רפואי, בתי חולים וכדומה. מבחינת תרבות ספורט, קליבלנד היא עיר מובילה בספורט המקצועני בארה”ב, כאשר קבוצת הכדורסל של העיר זכתה באליפות ה-NBA לעונת 2016, וכן לעיר יש קבוצה גם בליגת הפוטבול (קבוצת הקליבלנד בראונס מה-NFL) ובליגת הבייסבול המובילה (קבוצת הקליבלנד אינדיאנס מה-MLB). כל היתרונות הללו מקרינים על שוק הנדל”ן הרותח: ב-2017 שיעור עליית המחירים עמד על 11%, והיא מדורגת כאחת הערים הכדאיות להשקעה בארה”ב.

לפי גיא רג’ואן, להשקעה בנדל”ן בקליבנלד פוטנציאל עסקי מעולה, עם בטחון בשמירת מחיר הנכס וקבלת תשואה יציבה ומכניסה. היתרונות הרבים של העיר, מבטיחים ביקושים גבוהים לנדל”ן למגורים, ולפיכך נוחות במציאות שוכרים איכותיים לדיור בנכס.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

נגישות